Würth Polska otwiera nowy sklep stacjonarny!

107
Nowy sklep stacjonarny Würth Polska został otwarty 22 czerwca na granicy Warszawy i Ząbek. To już 7. placówka firmy w aglomeracji warszawskiej i 39. w Polsce. Würth obecny jest na polskim rynku od 31 lat, a swoje produkty dystrybuuje poprzez sieć sklepów stacjonarnych, przedstawicieli handlowych oraz w sklepie internetowym.
Nowy sklep Würth Polska zlokalizowany jest przy ulicy Radzymińskiej pod numerem 338. Sklep znajduje się naprzeciwko centrum handlowego w Markach. Ma powierzchnię 300 metrów kwadratowych, z których aż 269 przeznaczono na salę sprzedaży. Bogaty asortyment produktowy oraz duża przestrzeń sprzedażowa umożliwiają wygodne zakupy. Dla zmotoryzowanych klientów dostępny jest przestronny parking z wieloma miejscami postojowymi. Od 22 czerwca do wyczerpania zapasów osoby, które dokonają zakupu w nowym sklepie otrzymają upominek. Sklep otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.
Najlepszy sprzęt i profesjonalna obsługa
– Zgodnie z naszym hasłem „Blisko, bliżej Würth!” wciąż poszerzamy sieć sklepów stacjonarnych. W nowej placówce, tak jak w innych naszych sklepach, profesjonaliści będą mogli wybrać produkty spośród bogatej oferty Würth Polska. Wykwalifikowani doradcy prezentują produkty najwyższej jakości i chętnie dzielą się swoją specjalistyczną wiedzą z klientami. Dbamy o to, by nasz asortyment spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagającego fachowca – wyjaśnia Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.
Würth Polska oferuje swoje produkty firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Profesjonaliści mogą zapoznać się z produktami firmy w sklepach stacjonarnych, u przedstawicieli handlowych oraz w sklepie internetowym www.wurth.pl.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ