Wiosenne porządki z Würth Polska. Jak skutecznie wyczyścić wnętrze auta?

81

Wiosna to moment, kiedy wielu kierowców odstawia swoje auto do wyspecjalizowanego warsztatu na generalne porządki wewnątrz samochodu i przygotowanie go do nadchodzących podróży. W samochodach klientów często napotykamy problematyczne, trudne do usunięcia plamy na tapicerce i w kokpicie. Jak sobie z nimi poradzić?

Uciążliwe zabrudzenia tapicerki to zgroza zarówno dla wielu kierowców, jak i pracowników warsztatów, myjni i salonów autodetailingu. Aby skutecznie pozbyć się plam i brudu, konieczne będzie zastosowanie sprawdzonych środków.
Efektywne produkty czyszczące dostępne są w e-sklepie www.wurth.pl, sklepach stacjonarnych oraz u przedstawicieli handlowych.
1. Aktywna pianka ACTIVE CLEAN
Niezawodny preparat do czyszczenia tradycyjnej tapicerki tekstylnej i tworzyw sztucznych we wnętrzach pojazdów. Aktywna piana skutecznie oddziela brud od czyszczonej powierzchni i usuwa nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia.
Czyszczenie tapicerki pianką Active Clean należy zacząć od spryskania brudnej powierzchni. Aktywna piana działa szybko i już po kilku minutach usuwamy jej resztki wraz z zabrudzeniami za pomocą pędzla lub gąbki. W przypadku czyszczenia twardych powłok z tworzyw sztucznych preparat należy rozpylić na ściereczkę i za jej pomocą oczyścić powierzchnię. Następnie warto zastosować preparat do konserwacji kabin.
Art. nr 0893 472 – 500 ml
pianka
2. Środek do konserwacji kabiny kierowcy
Środek do pielęgnacji tworzyw wewnątrz pojazdu od Würth Polska o właściwościach antystatycznych ma przyjemny zapach owoców. Dzięki zawartości wysokiej jakości wosków Carnauba i olejków jojoba, zapewnia skuteczną pielęgnację i długotrwały efekt. Preparat odświeża kolory, zapewnia satynowy połysk i zabezpiecza kokpit przed starzeniem.
Dla osiągnięcia najlepszego efektu, kokpit należy najpierw umyć, np. pianką Active Clean. Następnie, czystą szmatkę należy spryskać preparatem do konserwacji kabin i wytrzeć powierzchnię. Po zakończonej pracy dobrze jest odkurzyć wnętrze samochodu i tapicerkę.
Art. nr 0893 473 1 – 500 ml
kokpit

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ