Skuteczne usuwanie najtrudniejszych zabrudzeń. Nowe środki do sprzątania od Würth Polska

134

Utrzymanie porządku w miejscu pracy nie jest łatwe. Często mamy do czynienia z trudnymi zanieczyszczeniami, których nie da się usunąć bez zastosowania specjalnych środków. Należą do nich m.in. oleje, smary, czy pozostałości kleju. Würth Polska przygotował szeroką ofertę produktów do sprzątania.

Nowa oferta zawiera zarówno środki i akcesoria niezbędne do utrzymania czystości na co dzień, jak i takie, które poradzą sobie z zadaniami specjalnymi: usuwaniem etykiet, graffiti czy tłuszczów. Preparaty Würth Polska są bezpieczne w użytkowaniu.

Warto zwrócić szczególną uwagę na produkty takie jak:

Aktywna pianka do szyb

Preparat jest przeznaczony do czyszczenia szyb oraz płaskich powierzchni, także tych pionowych – nie spływa z nich. Dzięki formule aktywnej piany wysokoskoncentrowany środek czyszczący dociera bezpośrednio do zanieczyszczeń i skutecznie je rozpuszcza, jednocześnie nie uszkadzając powierzchni. Usuwa nawet trudne zanieczyszczenia, takie jak tłuszcze, silikony, resztki gumy czy osady nikotynowe. Środek jest bezpieczny dla farb, lakierów oraz tworzyw sztucznych.

Art. nr 0890 25

Zdjęcie produktu:

Wurth Polska_aktywna pianka do szyb

MULTI płynny smar wielofunkcyjny

Smar w wygodnej formule sprayu ma szeroki wachlarz zastosowań. Dobrze wypiera wodę, penetruje i poluzowuje łączenia gwintowe, dzięki czemu eliminuje skrzypienie. Ma właściwości odrdzewiające, a także czyści powierzchnie ze smarów, olejów i innych zanieczyszczeń. Tworzy cienki filtr ochronny, dzięki czemu zapobiega korozji. Chroni zamki przed zamarzaniem. Nie zawiera żywic, kwasów i silikonu. Nie wchodzi w reakcje z farbą, kauczukiem i tworzywami sztucznymi.

Art. nr 089305540

Zdjęcie produktu:

Wurth Polska_Multi smar

Spray do pielęgnacji stali nierdzewnej

Środek jest przeznaczony do czyszczenia i konserwacji elementów wykonanych ze stali nierdzewnej. Usuwa zanieczyszczenia, kurz, smugi i tłuste odciski palców. Nie spływa – można go stosować również na powierzchniach pionowych. Środek jest biodegradowalny.

Art. nr 0893 121

Zdjęcie produktu:

Wurth Polska_spray do stali

Zmywacz do naklejek STICKER EX

Zmywacz jest przeznaczony do usuwania etykiet i naklejek z gładkich, niechłonnych powierzchni, takich jak szkło. Dzięki formule żelu nie spływa i dłużej pozostaje na powierzchniach i usuwa zanieczyszczenia skuteczniej niż preparaty w formie płynnej. Działa również na inne zanieczyszczenia, takie jak smary, kleje, uszczelniacze, silikon, olej, wosk, smoła, parafina czy atrament.

Art. nr 0893140505

Zdjęcie produktu:

Wurth Polska_Sticker EX

Graffiti EX do użytku zewnętrznego

Preparat usuwa graffiti z powierzchni znajdujących się na zewnątrz. Skutecznie zmywa zarówno pisaki, jak i farby czy lakiery, jednocześnie nie niszcząc spodniej warstwy lakieru. Nie wchodzi w interakcje z materiałami odpornymi na działanie rozpuszczalników, dzięki czemu po jego zastosowaniu nie trzeba ponownie malować powierzchni. W ofercie Würth Polska są dostępne również preparaty z linii Graffiti EX przeznaczone do stosowania wewnątrz oraz na powierzchniach tekstylnych.

Art. nr 0893135

Zdjęcie produktu:

Wurth Polska_Graffiti EX

Preparat ochronny do rąk BASIC

Stosowanie silnie działających środków chemicznych wymaga odpowiedniego dbania o dłonie, które są najbardziej narażone na podrażnienia. Preparat ochronny do rąk BASIC od Würth Polska. tworzy powłokę, która zabezpiecza skórę przed działaniem substancji penetrujących. Jednocześnie zapewnia pewny chwyt narzędzi i nie pozostawia na nich osadów. Ułatwia czyszczenie dłoni – zwykle wystarczy sama woda, w której środek się rozpuszcza.

Art. nr 0890600100

Zdjęcie produktu:

Wurth Polska_preparat do rąk

Produkty są dostępne w e-sklepie: www.wurth.pl, sklepach stacjonarnych oraz u przedstawicieli handlowych Würth Polska.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ