60 minut i produkty gotowe do odbioru!

1179

Cały czas rozwijamy nowe funkcjonalności. A już 1 kwietnia uruchamiamy możliwość odbierania naszych produktów zamówionych w sklepie internetowym ze sklepów stacjonarnych.

odbior

Co dokładnie to oznacza?

Złóż zamówienie w sklepie internetowym. Sprawdź czy produkty są dostępne w sklepie, który znajduje się najbliżej Ciebie. Wskakuj w samochód i odbierz swoje zamówienie. Nasze sklepy potrzebują maksymalnie 60 minut aby skompletować Twoje zamówienie. Oczywiście możesz pojawić się wcześniej. Wtedy poczęstujemy Ciebie pyszną kawą.

Korzyści dla klienta!

Tak funkcja „Click and Collect” to cała gama korzyści. Pierwszą i najważniejszą jest fakt, że już nie musisz krążyć po wszystkich marketach budowlanych by skompletować zamówienie z nasza obszerną ofertą na pewno znajdziesz wszytko to czego aktualnie potrzebujesz. Masz pewność, że Twoja paczka czeka na Ciebie do odbioru.

odbior 2

Poprzedni artykułRok 2017
Następny artykułWürth Polska Gazelą Biznesu 2016
Aktualności o tematyce eBusiness, eCommerce, systemach wsparcia sprzedaży w Grupie Würth. Rozwój nowoczesnych technologii oraz zmiana w sposobie komunikacji znacznie przyspieszyły i zmieniły gospodarkę. W biznesie zaczyna obowiązywać innowacyjność.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ