e-Procurment – elektroniczne platformy zakupowe

1401

eZamówienia czy też elektroniczne platformy zakupowe stworzone dla uproszczenia procesu zamawiania

Szukasz większej przejrzystości i kontroli nad swoimi zamówieniami? Mnogość rozwiązań elektronicznych zamówień oferowanych przez Wurth umożliwia automatyzację procesów zakupowych, ich poprawę jakościową oraz usprawnienie. Dzięki czemu zaoszczędzony czas można poświęcić w 100% na swoich klientach.

Dla każdej firmy mamy odpowiednie rozwiązania, począwszy od standardowych rozwiązań dla mniejszych przedsiębiorstw po kompleksowe, zindywidualizowane rozwiązania dla międzynarodowych firm pracujacych w różnych systemach. Import zamówienia w systemie ERP do *EDI czy też *OCI.

*EDI = Electronic data interchange / Elektroniczna wymiana danych
*OCI= Open Catalogue Interface / Otwarty format katalogu

Zainteresowany? Skontaktuj się z naszym działem ebiznesu.

e-Procurement – to obszar e-biznesu dotyczący elektronicznej integracji i zarządzania wszystkimi działaniami związanymi z elektronicznym procesem zamówień i zaopatrzenia.

Spełnia on trzy podstawowe funkcje:

  1. Automatyzacja procesu zakupowego:
    e-Procurement obejmuje cały proces zaopatrzeniowy w całej organizacji i na wszystkich jej poziomach. Obieg dokumentów, wykorzystywanie e-podpisu, e-faktura odbywa się drogą elektroniczną.
  2. Kontrola zakupów:
    e-Procurement umożliwia prowadzenie centralnej koordynacji planowania, budżetowania oraz monitorowania procesu zakupów. Pozwala to na uwolnienie departamentu zakupów od bieżących zadań i skoncentrowanie się na strategicznym wyborze dostawców oraz monitorowaniu współpracy.
  3. Standaryzacja asortymentu:
    Wraz z e-procurement wprowadza się weryfikację kupowanego asortymentu i portfela dostawców. Poprawia to planowanie i współpracę z dostawcami.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ